Šumava - Borová Lada

Přidáno 16. října 2016, 10:37
Datum: 20.-22. května 2016

Koncem května jsme vyrazili na víkend na Šumavu. Ubytovaní sehnala Peťa v Borové Ladě, takže jsme hledali něco v okolí. Vzali jsme jak kočár tak krosnu, abysme zjistili, jak v ní Anička vydrží protože jsme plánovali dovolenou v Českém ráji...

V sobotu jsme vyrazili po fialové cyklostezce na Knížecí pláně. Pak už po modré směr Bučina. Odskočili jsme ještě na Knížecích plání - rozcestí a zašli se podívat po červené na hřbitov a bývalý kostel. U Furiku jsme zase zkusili vyrazit po červené k Bučině, protože cesta nevypadala tak zle aby kočár neprojel, ale asi ve třetině cesty se zůžila na pěšinu a museli jsme se vrátit zpět na modrou. Na Bučině je ukázka "Železný opony". Zpět jsme šli stejnou cestou. Anička cestou ztratila flašku s pitím a dvakrát tu samou hračku, ale Peťa se vracela a všechno našla :o)

Na neděli jsem pěšky přímo z Borové Lady nic nevymyslel, tak jsme se sbalili a cestou na Plzeň se zastavili v Rokytě. Tam odsud po žluté na Tříjezerní slať. Ta byla dost zarostlá a nebylo už skoro nic vidět :-/ Pokračovali jsme po fialové cyklostezce k Hakešické cestě a dál podél Vchynicko-Tetovského plavebního kanálu zpět do Rokyty.

Počasí přálo a Anička v krosně tak hoďku vydržela (když se šlo), takže úspěch =)

Knížecí pláně
U hřbitova
Hřbitov u bývalého kostela
Přidání vzkazu
* Tyto údaje je nutné vyplnit.