Český ráj 2016

Přidáno 16. října 2016, 11:26
Datum: červenec 2016

Naše druhá dovolená s Aničkou =) Tentokrát jsme vyrazili s Lenty, Pavlem, Kačkou a Toníkem na týden (PO-PÁ) do Českého ráje.

Nevím kdo našel ubytování, nejspíš Lenty. Bydleli jsme v kempu Eden u Jinolic. My bydlíme v chatce, Jirsovic v okále. Až na to, že chatku máme na kopci a Anička má tendence se po hlavě vrhnout dolů super :) Rybník s menší písečnou pláží přímo v kempu. Restaurace, pivo, pohoda :o)

Do Prachovských skal můžeme pěšky přímo z kempu, takže si můžu dát pivo kdekoliv :) V Prachovkách jsme byli dvakrát. Prošli jsme malý i velký okruh. Projít se to dá sice za jeden den celý, ale my jsme nespěchali a navíc s ročníma capartama v krosnách člověk nemůže jít jak chce a musí dodržovat dlabací přestávky a přestávky na proběhnutí :)

Jeden den jsme vyrazili s Peťou a Aničkou ještě na Hrubou skálu. Auto jsme nechali na parkovišti u zámku Hrubá skála a vyrazili s Aničkou v krosně po žluté okolo symbolického hřbitova horolezců k Antonínovu pramenu. Tam jsme se vydali po modré okolo Kapelníka a Kapely přes Janovu vyhlídku až k rozcestí U Kavčin. Pak už po červené přes vyhlídku U Lvíčka a vyhlídku Na Kapelu. Arboretum Bukovina jsme jen proběhli, už jsme ho viděli a Anička už se začala hlásit o jídlo, tak jsme už docela spěchali =)

Dovolená pohodová. Anička vydrží v krosně dvě hoďky, dokonce v ní usnula. Nabyl jsem dojmu, že plánovaná dovča ve Vysokých Tatrách v září by mohla být taky v pohodě :)

Kemp Eden z Prachovek
Kemp Eden z Prachovek
Přidání vzkazu
* Tyto údaje je nutné vyplnit.