Heuréka!

Přidáno 18. listopadu 2007, 0:0

Tak jsem dnes konečně snad odstranil problém s balíkem dev-libs/glib, který mi zahlásil ERROR při pokusech ho updatovat. Tenhle prevít mi totiž blokoval update ostatních balíků. Z čehož mne nejvíce deptalo K3B, protože moje dosavadní verze neumí verefikovat DVD video po pálení ;-)

Každý den jsem zkoušel emerge --sync a emerge -vaNDu world, jestli se nepřihodilo něco nového a nepřišla nějaká novější verze, která by se mi skompilovala. Přišla, ale ERROR zůstal :) Občas jsem testnul GOOGLE, jestli neporadí.. Neporadil.

Až dnes.. Spásný odkaz, který mi řekl, že zakázání ccache by mělo pomoct. A POMOHLO.. Huráááááá, takže už se mi updatuje systém.. nejakých 164 updatů, přes 700MB zdrojáků.. tak počítám až zítra sednu zase k počítači, tak to snad bude hotovo ;-)

Nicméně by mne zajímalo, jak na to ten člověk přišel :) Je to teď dva dny stará novinka.. Jen teď nevím co s tou ccache. Jestli dál používat, nebo ne. Ale asi jo.. A když přijde ERROR, se kterým si neporadí revdep-rebuild, tak holt zkusím zase vypnout ccache ;-) Ať žije linux :)


Přidání vzkazu
* Tyto údaje je nutné vyplnit.