Červený trpaslík - 9. série

Přidáno 15. dubna 2009, 23:12

Dnes jsem surfoval po netu a narazil jsem na zprávu, která mi vyrazila dech. Konkrétně šlo o zprávu, že sitcom Červený trpaslík má k 21. výročí další sezónu s pořadovým číslem 9. Ta má 3 díly s názvem Zpátky na Zem I-III.

Narazil jsem na to, že Červený trpaslík má nové díly.

Osobně se musím přiznat, že jsem tomu rád, že jsem na to přišel až po odvysílání všech tří dílů, protože... No, jak to říct, ale prostě mne to zklamalo. Na obranu Červeného trpaslíka musím uznat, že jsem zvyklý na český dabing s kulisou smějících se diváků.

To co jsem viděl bylo v původním znění s titulky a smějící se diváci mi tam chyběli.

Vlastně nemám nic, co bych mohl vyzdvyhnout. Po těch letech mi prišel konec ČT (snad radši RD .-) ) geniální, když Rimmer čutne smrtku do kulí a seriál končí.

Devátá sezóna mi přijde spíš, že autoři prostě chtěli nějaké další díly k výročí.. ale krom nových vizuálních efektů mi to nic extra nedalo. Čekal jsem víc humoru. To co zvládly během jednoho dílu, jako by rozkouskovali do dílů tří.

Snad vážně kdyby z toho všeho udělali jen dva nebo jeden díl, nemuselo by to udělat, alespoň dle mého skromného názoru, takovou ostudu předchozím dílům...

Abych nezapoměl na link s odkazy na stažení, kdyby nešlapalo, tak samozřejmě pošlape Mr. Google a "red dwarf rapidshare", nebo něco podobného .-)

Přidání vzkazu
* Tyto údaje je nutné vyplnit.